2019 Kolay Kredi Kartı Alma Yöntemleri

Günlük kullanımlar ya da acil nakit gerektiren durumlarda kredi kartları oldukça büyük önem arz etmektedir. Acil durumlarda nakitin bulunmaması gibi durumlarda kredi kartları en önemli kurtarıcı olarak dikkat çeker.

 Sizler için en kolay kredi kartı veren bankalar hangileri? 2019 yılında kredi kartı alabilmek için neler yapmak gerekiyor ve hangi banka 2019 yılında daha kolay kredi kartı veriyor? Bunları araştırdık.

Garanti Bankası Kredi Kartı

2018 yılı verilerine göre Garanti Bankası Türkiye’de en fazla kredi kartı kullandıran banka bunun nedeni ise bonus özellikleri hem de kredi kartlarındaki avantajların çok fazla olmasıdır.

 Ayrıca Garanti Bankası kredi kartlarında yapmış olduğu alışverişlerde çok fazla para puan kazandırır. Kredi kartı alabilmek için isterseniz şubeden isterseniz de site üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı talebinde bulunmak için 444 0 333 numarasını da arayabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı

Maksimum kredi kartı veren İş Bankası en fazla kredi kartı veren firmalar arasında yer alıyor. İş Bankası’na kredi kartı başvurusu yapmanız için online ya da yazılı olarak değil de şubeye giderek başvuru yapmanızı öneriyoruz. İş Bankası kredi kartı sahiplerine oldukça fazla fırsatlar bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı

Kredi kartı konusunda en fazla çeşitleri sunan bankalar arasında Yapı Kredi yer alıyor. Türkiye’nin kredi kartı konusunda önde gelen hizmetlerini veren Yapı Kredi SMS yöntemi ile birlikte kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz.

 Ayrıca internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak da mümkün Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazarak 4421’ e kısa mesaj atarak SMS ile çok kısa süre içerisinde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi bankaları şubesine giderek de kart başvurusu yapabiliyorsunuz.

QNB Finansbank Kredi Kartı

Finansbank müşterilerine çeşitli alanlarda üstün hizmetler sağlamaktadır. Kredi kartı konusunda da oldukça farklı avantajlar sunmakta para puan tek çekim gibi alışverişleri taksitlendirme seçenekleri sadece Finansbank’ta mevcuttur. CardFinans kredi kartını yıllık aidatı bulunmaktadır. Ayrıca aidatsız kredi kartı talebinde de bulunabilirsiniz. İsterseniz web siteleri üzerinden hemen başvuru yapabilir ya da 0850 220 09 00 numarayı arayarak kredi kartı talep edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz