2019 Yılı Kredi Kartı Nakite Çevirme Yöntemleri

Kredi kartı kullanıyor ve ödemelerinizde oluşan aksaklıklardan dolayı nakite ihtiyacınız var. Yapmanız gereken kredi kartınızda bulunan limiti kullanarak nakit ihtiyacını karşılamak. Peki bu işlemi nasıl yapabilirsiniz?

Kredi kartını nakite çevirme işlemi için bankalar tedbir almakla beraber bazen yasalara uygun olarak nakite çevirme işlemi de yapılabilmektedir. Çünkü devletin hükmettiği yasalar, bazen nakite çevirme işlemine uygun olmaktadır.

Kredi kartını nakite çevirme işlemi 2019 yılı taktikler içerisinde yine bilindik yöntemler olmakla beraber sosyal medyanın her alanda kullanılmasıyla daha kolay işlemler ortaya çıkmaktadır.

Telefon bozdurmak bilindik yöntem.. ayrıca..

Telefon satın alıp, satmak en çok bilindik yöntemlerden biridir. Telefonculardan telefon hattı üzerine alınan telefonu telefoncuya veya sahibinden.com, gittigidiyor.com gibi siteler üzerinden satmak en mantıklı ve bilinen yöntemlerden biridir.

Sosyal medya yardımıyla riskli fakat nakit dönüşümü yapabilirsiniz.

Gelişen sosyal medya siteleri ile kartınızdan ödeme yaparak nakite çevirme işlemini daha kısa yoldan ve daha az faiz kesintisi ile yapabilirsiniz. Donanimhaber gibi binlerce üyesinin aktif olduğu sitelerde ilanlar açarak ödemelerinizi güvenilir üyelere daha uygun fiyatlarda verme garantisiyle paranızı nakite çevirebilirsiniz. Bu yöntem riskli olabilir ancak güvenilir üyeler ile çalışarak sorunsuz dönüşüm yapabilirsiniz.

Bankaların Nakit Avans Kampanyaları

Bankalar, bazı dönemlerden tamamen yasal olarak yaptıkları kampanyaları vardır. Bu kampanyalar ile kredi kartından yapılacak olan nakit çekimine

Vakıfbank’ın 1000 TL’ye 4 taksit faizsiz teklifi..

Bankalar her dönem kampanyalar oluşturmaktalar. Mevcut bakiyelerinin belirli bir kısımlarını müşterilerine de açarak katılım sağlayıp, bankanın araçlarını kullandırmaya çalışmaktadır. Vakıfbank bu konuda müşterilerine 1000 TL’lik bir bakiyeyi kredi kartlarından çekilmesi halinda 4 taksit faizsiz olarak sunmaktadır.

1000 TL ve 4 taksit olarak düşünüldüğünde faizsiz olması ve taksite bölmesi biriktirmek amacıyla bile mantıklı bir kampanya..

Enpara.com Kredi Kartı ile Nakit Alışverişi

Şubesiz bankacılık kampsamında kulvarının en iyisi olan Enpara.com bankasının da kendi içerisinde bulunan bir kampanyası olan taksitlendirme sistemini kullanarak nakite çevirme işleminizi sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir ürün alıp provizyondan düştükten hemen sonra 6 taksit yapıp, ürünü iade ederek parayı nakit olarak kartınıza alırsınız. Ödemeyi 6 taksit şeklinde yaparsınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz