Akbank Axess Kart Başvurusu Yapma

Akbank, yıllardır ülkemize ve tüm dünya genelinde müşterilerine en iy , hızlı ve kolay hizmetler sunan bir bankadır. Kredi kartı, kredi ve diğer müşteri isteklerine en net yanıtları vermek, ihtiyaç kredisi gibi müşterinin yaşamı boyunca tüm finansal hareketlerine yanıt veren bir bankadır.

Akbank’ın çıkarmış olduğu Axess sistemi ile Axess Kredi Kartı ürününü duyurmuş ve bugün milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir kredi kartı konumu almıştır. Axess Kredi Kartları, üzerinde bulunan chip ile temassız işlemler sağlamakla beraber, chip para, taksitlendirme gibi bir çok hizmeti de içinde barındırır.

Sizde Axess Kredi Kartı çıkarmak istiyorsanız internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru ön başvuru olarak kabul edilmekte. Bilgilerinizin ön analizi sonucunda yazacağınız iletişim numarası üzerinden sizlere ulaşarak kredi kartının gönderimi için onay istenmektedir.

Axess Classic ve üzeri kredi kartları AİDATSIZ kart olmadıkları için yıllık belirli periyotlarda aidat kesmektedir. 01 Şubat 2017 tarihi ile en düşük Axess Classic olan kredi kartı 95 TL’dir.

 

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Yap

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz