Anında Kart Veren Bankalar

Kredi kartları, son yıllarda nakit paranın yerine geçerken sağlamış olduğumuz pek çok avantaj sayesinde hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Nakit para ile taksitli veya ertelemeli alışveriş yapamazken, kredi kartı kullanarak alışverişlerimizi taksitlendiriyor, bunun yanı sıra da borcumuzu birkaç ay sonraya öteleyerek ay sonu ödemelerimizi hafifletebiliyoruz.

Birçok kişi birden fazla kredi kartına sahip iken, daha önce hiç kullanmayan tüketiciler ise kredi kartı avantajlarından yararlanmak üzere kredi kartı başvurusu yapmaktadır.Sahip olduğu kredi kartlarının limiti dolu olan veya yeni kredi kartı başvurusu yapacak kişiler, genel olarak anında kredi kartı veren bankaları tercih etmektedir.

Bildiğiniz üzere, kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra uzun bir onay süreci ardından başvuru sonucu öğrenilmekte ve banka tarafından onay verildikten sonra kredi kartı basılmaktadır. Fakat acil kredi kartı ihtiyacı durumlarında veya uzun bir onay süreci beklemek istemeyen kişiler Anında Kredi Kartı Veren Bankaları tercih ederek, hemen kredi kartı sahibi olmaktadır.

Kredi kartı başvuruları sırasında öncelikle müşterilerin kredi notuna bakılmaktadır. Kredi notu yüksek olan ve ödemelerini düzenli bir şekilde gerçekleştiren müşterilere bazı bankalar tarafından hemen kredi kartı onayı verilerek kart basılmakta ve müşteriye teslim edilmektedir.

Şayet sizlerde uzun bir başvuru süreci beklemek istemiyorsanız aşağıda yer alan ve Anında Kredi Kartı Veren Bankalara başvuru yaparak hemen kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

ING – Anında Kredi Kartı

Sağladığı avantajlar ile kredi kartı müşteri kitlesini hayli genişleten ING, anında kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Bunun için size en yakın ING şubesine giderek, bireysel müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Yaklaşık 5 dakikalık bir inceleme sonucunda kredi kartı onayı verilen kişilere anında kart basımı yağılarak teslim edilmektedir. Fakat banka şubesinde basılan kredi kartları isimsiz bir şekilde müşteriye teslim edilmektedir. Kartını isimli bir şekilde kullanmak isteyen müşteriler, diledikleri takdirde müşteri hizmetlerine ulaşarak, isimli kredi kartı talebinde bulunabilir ve isimli kredi kartı gelen kadar isimsiz kredi kartını kullanmaya devam edebilirler.

İşbankası – Anında Kredi Kartı

En fazla kredi kartı müşterisine sahip olan bankalardan biri olan İşbankası anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alıyor. Bunun için bankanın websitesini ziyaret ederek, hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Site üzerinde yer alan formu doldurduktan sonra, banka hızlı bir şekilde bilgilerinizi kontrol etmektedir. Başvurusu onaylanan kişilerin kredi kartları basılarak adreslerine gönderilmektedir.

Halkbank – Anında Kredi Kartı

Halkbank üzerinde anında kredi kartı almak isteyen kişilerin, bankanın web sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Hızlı kredi kartı başvurusu için sitede belirtilen bilgiler üzerinden “PARAF” yazıp T.C kimlik numarasını ve gelir bilgilerini aralarında boşluk bırakarak 3452’ye mesaj atmaları gerekmektedir. Başvuru hızlı bir şekilde incelenerek müşteriye başvuru sonucu yine mesaj olarak iletilmekte, onay verilen müşterilerin kredi kartı basılarak adresine gönderilmektedir.

Şekerbank – Anında Kredi Kartı

Kredi kartı başvurularını sms üzerinden alarak, kısa bir süre için onay veren bankalar arasında Şekerbank yer almaktadır. Şekerbank’a ait 3 farklı kredi kartı bulunmaktadır. Şeker bonus kredi kartı için “BONUS” yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı girerek 1953’e göndermeniz gerekmektedir. Şekerkart için “SEKERKART” yazıp T.C kimlik numaranızı girip 1953’e göndermelisiniz.              Bütçem benim kredi kartına başvuru yapmak için ise “BUTCEM” yazıp T.C kimlik numaranızı aralarda boşluk bırakarak girmeniz ve 1953’e göndermeniz yeterlidir.

Kredi kartı başvurularını hızlı bir şekilde değerlendiren ve müşterilere ulaştıran diğer bankalar ise QNB Finansbank, Garanti Bankası, Vakıfbank, Akbank, TEB ve HSBC Bankasıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz