Axess’den 100 TL ve üzeri alışverişe 3 taksit

AKBANK öncülüğünde kampanyalarını sürdüren Axess, yepyeni bir kredi kartı kampanyası ile sizlere merhaba diyor. 30 nisana kadar yapılan her 100 tl ve üzeri alışverişe artı üç taksit imkanı sunuyor.

Kredi kartları kampanyalarına bir bir yenilerini eklediği şu günlerde puan anlamında en çok kazandıran bir kart olan Axess’de mevcut müşterilerini güldürmeye devam ediyor. Axess ve Wing kartlarının yararlanacağı bu kampanya ise taksit seçeneği isteyenler için oldukça uygun.

Axess’in yaptığı yeni kampaya ile TAKSIT yazıp 4566‘a gönderilerek sisteme öncelikle olarak kayıt oluyoruz. Kayıt olduktan sonra yapacağımız ilk 100 tl ve üzeri alışverişlerde artı taksit devreye girerek normal taksit kampanyalarına artı üç taksit ekleniyor.

Kampanya detayları:
– Kampanya 24 Mart – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
– Taksit kampanyası kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik,ofis malzemeleri, yurtdışı harcamaları ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
– 
Kampanyaya katılım için atılacak olan mesaj 0,65 TL olarak ücretlendirilmektedir.
– Kampanyadan çıkmak için IPTAL TAKSIT yazıp 4566′ya göndermeniz yeterli olacak. Mesajı attıktan sonraki alışverişlerden taksit sistemi uygulanmayacaktır.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.