En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir? 2019

Alışverişlerimizde artık olmazsa olmaz olarak kullandığımız kredi kartlarımız, dönem ve şartlara göre farklı avantajlar içermektedir. Bununla beraber kartınızı seçerken mutlaka kendinize özel bir kart seçimi yapmalısınız. Çünkü her kart farklı sektörlere hitap etmekle beraber kişinin harcamasına göre farklı avantajlar sağlayabilmektedir.

Kredi kartı seçerken mutlaka kendi ihtiyaçlarınıza göre bir kart seçimi yapmalısınız. Örneğin, yaptığınız harcamaları uçak indirim bilet puanı birikiyor. Ancak siz sıkça uçak ile uçmuyorsanız biriktirdiğiniz puanların da bir anlamı ve avantajı olmuyor. Uçak indirim puanı kullanmak yerine alışverişlerde indirim sağlayan puanları toplayan bir kart kullanmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Bu sebeple kart seçimi yaparken mutlaka kendinize özel olacak derecede bir kart kullanmalısınız.

2019 Yılı içerisinde bankalar yeni kampanyalarını yayınlıyorlar. Bununla beraber en avantajlı kredi kartını seçmek için ise verdikleri puanlar ile beraber avantajları da değerlendirmek gerekiyor. Bugün bakıldığında puan anlamında Yapı Kredi World ile Akbank Axess kredi kartının ciddi anlamda yükselişte olduğunu söyleyebiliriz.

İnternet Alışverişlerinde Hangi Banka?

İnternet üzerinden alışveriş yapan kişilerde en çok hangi bankanın puan verdiği de gelen sorulardan biri. Gittigidiyor, Hepsiburada, N11 gibi sitelere bakıldığında kampanyalarına dahil edilen bankalar ise şöyle, Akbank Axess, Garanti Bonus, İş Bankası Maximum, Yapı Kredi World bankaları en çok kampanya dönemine gereken bankalardan biri.

Sonuç olarak aslında kredi kartını kendinizi seçmesi ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun kartı seçmeniz gerekmektedir. Uçak indirim puanı veya alışveriş indirim puanı olarak ikiye ayrılsa da bir çok konuda farklı indirimi sağlayan kartları takip etmeli ve en uygununu seçmeniz gerekmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz