Enpara.com Kredi Kartını Çıkardı!

Dijital bankacılık konusunda verdiği “aidatsız kart” taahhütüyle normal bir banka hesabı olan Enpara.com oluşumu, şimdi de kredi kartını çıkardı. Üstelik hiç bir yerde göremeyeceğiniz kampanya tadında uygulamalarıyla..

Aylık ödemesi olmayan, yıllık kart ücreti talep etmeyen hatta ve hatta düzenli kullanımlarda en az 2 sene müşterisine 100 TL kadar aidat ödeyen Enpara Kredi Kartı sonunda çıktı. Enpara Hesabı kullanıcıları tarafından merakla beklenen haber sonunda geldi. Artık kredi kartı da bulunan hesapta kullanıcılara yine pratik, çekici tekliflerde sunulmuş.

Ömür boyu kart aidatı alınmayacağını sözleşmeye ekleyen Enpara Kredi Kartı, ayrıca her ay 1000 TL’ye kadar olan mevzuatlarla belirlenmiş alışverişlerinizi faizsiz, ücretsiz 3 ay sonraya erteliyor. Bununla beraber Enpara kampanyalarından ve QNB Finansbank üye iş yerlerinden taksitle alışveriş de yaptırabiliyor.

Enpara Kredi Kartını Neden Almalıyım? Ne Avatajı var?

Enpara, öncelikle aidat – yıllık kart ücreti gibi sebeplerle herhangi bir şekilde faturanıza ödemeler yansıtmaz. Bununla beraber yansıtmayacağına dair sözleşmeye ek madde koymuştur. Enpara kredi kartı ise taksitlerinizi en az 1000 Tl tutarlarını ödemeleriniz düzenlemek adına veya zor durumlarınızda 3 ay ileriye ücretsiz ve faizsiz atarak en fazla 3 alışverişinizi 3 ay öteler. Diğer banka kartlarında bu işlem ücretli olarak yapılmaktadır.

Enpara Kredi Kartınd Puan Sistemi Var Mı? 

Enpara kredi kartı internet şubesi olması ve masrafları en aza indirerek en uygun kampanyayı sunmaktadır. Bu sebeple herhangi bir alışveriş sonrası puan, uçuş mili gibi hizmetler sunmamaktadır.

Enpara Kredi kartı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.
Enpara Kredi Kartının her ay 3 adet 1000 TL altı taksitlenme ilgili bilgi almak için buraya tıklayınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz