Enpara’ya Kredi Kartı Gelecek Mi?

Finans Bank döneminde yeni nesil bankacılık olarak başlayan EnPARA kısa zamanda oldukça hızlı bir şekilde müşteri kazandı. Özellikle sözleşmelerinde hesap işletim ücreti, yıllık aidat ücreti almayacağız gibi maddeler koyarak kararlığını her kulvarda ortaya koyan ENPARA’dan yeni haberler var.

Ücretsiz kullanımlarının yanında indirimleri, geri ödemeleri ile oldukça büyük bir ilgi ve memnuniyet kazanan Enpara, yeni düzenleme ile kartı aktif kullananlara kampanya sağlamaya başlamıştı. Ayın Enpara’lısı kampanyası ile kartı aktif olarak kullanlara özel kampanyalarda düzenlemeye başlamıştı. Özellikle gecelik birikim hesabı, vadeli hesapta yüksek faiz vermesi ile ünlenen Enpara bunların yanında dolar ve euro alışverişlerinde de döviz kurunu uygun bir şekilde makaslayarak veriyor.

Kulislerde geçen yeni bir habere göre Finans Bank iken yapılan satın alma ile QNB Finans Bank olan, Finans Bank Enpara uygulamasına devam ediyor ve yeni bir haberi de var. Kredi kartı piyasasına da el atmak isteyen Enpara, kredi kartı kullanan müşterilerinin de ilgisini çekmek istiyor.

Aidatsız, işletim ücretsiz bol kazançlı bir karta benzeyecek olan bu kredi kartı, Enpara hesabı gibi muhtemelen bedavasının bol olduğu ve herhangi bir maliyet yaratmayan bir kart olarak zirveyi zorlayacağa benziyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz