Halk Bankası Paraf Kredi Kartları

evlet destekli güzide bankalarımızdan biri olan Halk Bankası, alışverişlerinizi daha hızlı ve ekonomiye göre uygun taksitler ile müşterilerine hizmet sunuyor. Paraf açılımı ile özellikle uçak seyahatlerine yoğunlaşan banka, taksit seçenekleri, artı kampanyaları ve puanları ile müşterilerine yeni bir deneyim sunuyor.

PARAF kartı ile VISA/MASTER üyeliği bulunan tüm firma ve şirketlerde kullanabileceğiniz, ParafPuan ile yaptığınız alışveriş kadar puan kazabileceğiniz bir sistem. Ayrıca belirleyeceğiniz bir gün sizin için PARAF GÜNÜM oluyor ve o günde yapacağınız 1 seferlik alışverişte ister taksit erteleme, ister %5 indirim, ister daha fazla taksit veya 5 katı ParafPara kazanabiliyorsunuz.

Halk Bankası Kredi Kartı Çeşitleri;

Paraf
Paraf gold
Paraf platinum
Paraf business
Parafly
Parafly platinum
Paraf sanal
Ücretsiz HalkCard

Banka hizmetleri, taksitlere ek olarak 2 veya 4 olarak taksit hizmeti sunması, nakit avans çekebilme, ödeme erteleme, çilingir, çekici hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca ParafPuanlar ile internet siteleri üzerinden üründe satın alınabiliyor.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

 Gülşen 11 Mart 2017 Cevapla
1 0

Merhaba, bugün halk bankasından bir adet kart çıkardim. Paraf uygulamaları gayet güzel kampanyaları var. Özellikle paraf günlerinde çok şık kampanyalarlar birleştirilebiliyor. Bilgilendirme için teşekkürler.