İş Bankası İnternet Şubesi Şifresi Bloke Edilmiştir

İnternet bankacılıklarının en sıkıntılı yanlarından biri de unutulan şifrelerdir. Günlük işlerin yoğunluğu, akılda tutulması gereken onlarca iş varken bazen şifrelerde unutulur ve şifreyi yeniden düzenlemek gerekir.

Türkiye’nin köklü bankalarından olan T.C. İş Bankası, yine ülkemizi en iyi bankacılık uygulamalarından olan İşCep ile bugün bloke olunan şifreyi açmayı anlatacağız.

İş Bankasına ait hesabınız var ve İşCep şubesi kullanırken şifrenizi unuttuysanız. Mutlaka aşağıdaki adımları yavaş yavaş takip ederek, mutlu sonuca ulaşın.

İş Bankası İnternet Şubesi Şifreniz Bloke Olmuştur! uyarısı sonrası..

Öncelikle panik yapmadan kartınızı yanına alın ve telefon üzerinden işlemlere başlayın. Eğer uygulamada bloke olmuştur mesajı görüyorsanız iki seçenekte altta sizi beklemektedir. Anında Şifre ve İptal butonu..

1- Anında Şifre yazan butona tıklayınız. Çıkacak olan ekranda Müşteri numaranızı veya T.C. Kimlik Numaranızı giriniz. Alt kısımda bulunan Cep telefonu numaranızı giriniz.

2- Ardından telefonuna gelen onay kodunu 2 dakikalık süre içerisinde girip, devam tuşuna basınız.

3- Sonrasında kullandığınız kartlardan birini seçerek, 4 haneli kart şifrenizi giriniz.

4- Yeni Müşteri şifrenizi ve yeniden yeni müşteri şifrenizi girip, kaç aylık periyotta şifrenizin değişeceğini seçerek devam tuşuna basın.

İşlem bu kadar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz