Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi veren bankalar herkes tarafından merak ediliyor. Bankaların müşterilerinin kredi taleplerini karşılayabilmesi için aradığı şartlar söz konusu. Bu şartlar arasında gelir beyanı, sicilin temiz olması, ek gelir gibi başlıklar sayılabilir. Ancak bazı bankalar ne gelir durumunuza ne de sicilinize bakmadan kısa süre içerisinde kredi verebiliyor. Peki ama nasıl?

Kredi başvuruları banka şubeleri üzerinden yapılabildiği gibi, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve sms gibi kanallardan da yapılabilmektedir. Özellikle sms ve internet kanallarını kullandığınızda bankaların sizden evrak talep etme gibi bir durumları söz konusu değildir. Hakkınızda detaylı bir inceleme yapılmadığından dolayı da başvurunuzun kabul edilme ihtimali bir hayli yüksek olacaktır. Bu sebeple internet, mobil bankacılık ve sms bankacılığı gibi yöntemler ile kolay kredi veren bankalar aracılığı ile kredi çekebilirsiniz.

  • İşbank Hızlı Kredi

T.C. kimlik numaranız, kredi talep tutarı, vade ve ilk taksit tarihi seçerek kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Aktifbank N Kolay Kredi

Aktifbank tarafından müşterilerine sunulan N kolay kredi ile ihtiyaç duyduğunuz tutarı ve taksit sayısı yazarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Denizbank Cebimde Kredi

Kolay kredi veren bankalar arasında Denizbank da sayılmalıdır. KREDİM ve T.C. kimlik numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak yazın ve 3280’e gönderin. Kredi başvurunuz hakkında bilgilendirme sadece 5 dakika içerisinde sizlere yine kısa mesaj olarak gönderilecektir. 55 bin TL tutarında 60 aya varan vadeler ile evraksız ve kefilsiz kredinizi Denizbank’tan alabilirsiniz.

  • Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Düşük faiz oranları ile Garanti Bankası müşterilerine 60 ay vadeli olarak kredi imkanı sunmaktadır. Hemen internet şubesine giriş yapın ve uygun faizli krediden yararlanın.

  • Fibabanka

Banka tarafından esnaf ve Kobilere özel olarak düşük faiz oranları ile 130 bin TL’ye kadar kredi verilmektedir. Ticari banka müşterileri de bu kredilerden internet bankacılığı üzerinden giriş yaparak hemen yararlanabilir.

En kolay kredi imkanı sunan bankalar bu şekilde olmakla birlikte, başvurunuzu hemen yapmanızın ardından banka tarafından gönderilecek cevabı bekleyiniz. Başvurunuzun kabul edilip edilmeyeceği yine banka tarafından verilecek kararlar neticesinde belli olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz