Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde! Cumhurbaşkanı Müjdeyi Verdi!

Ben Nakit kullanımları yerine hayatımıza kısa sürede giren ve bize büyük kolaylık sağlayan kredi kartları ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Kurulu grup toplantısında müjdeyi verdi.

Kart borçları konusunda borçlarını ödeyemeyen vatandaşların sayısal rakamlarda ciddi boyutlara ulaşması ve mevcut faiz oranlarınında yüksek olması sebebiyle borç konusunda yapılanmaya gidemeyen vatandaş için müjde geldi.

Ak Parti Grup Toplantısında partililere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kredi kartı borcu olanlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Büyük bir müjde veren Erdoğan, Kart borcu olan vatandaşlar için Ziraat Bankası ile ilgili hazırlıkların olduğu, bu hazırlıklar kapsamında borcu olan vatandaşın uygun oranlar ile birlikte borçlarını Ziraat Bankası şubelerinden kapatarak mevcut borçlarını 24, 48 ay vade ile ödeyebileceklerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlarımıza, Ziraat Bankası aracılığıyla, kredi kartı borçları tek bir çatı altında toplanacak. Hangi banka olursa olsun, Buradan alınan krediyle borçlar kapanacak. Aylık gelirine uygun şekilde bu borcunu ödeyecek” dedi.

Ziraat Bankası konu ile ilgili açıklamalarda da bulunarak. Yapılan yeni düzenleme ile borçlarını banka aracılığı ile kapatan müşterilerinin borçlarını 24 ay vadeli ödemeye 1.10, 60 aya kadar 1,20 faiz oranıyla bireysel kredi kullandırabileceğini açıkladı.

Banka borcu elinize nakit para olarak vermiyor. Kartınızın borcunu doğrudan bankadan bankaya ödeyerek sizi borçlandırıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz