Kredi Kartı Puanlarının Kullanıldığı Siteler

Günlük hayatımızda nakit kullanımı yerine kart kullanımını tercih ederiz. Çünkü kart kullanımında bankalar, belirli kampanyalar ile puanlar vermekte ve bu puanlar sayesinde mağazalardan puan ile harcama yapabilmekteyiz. Her geçen gün kullanıcının kullanımları arttırmaya teşvik için yeni kampanyalar düzenlense de bir yandan da bu puanların nerede kullanılacağı sorusu ortaya çıkmaktadır.

Yapılan araştırmalarda kullanıcıların çoğu kredi kartı puanlarını nerede kullanacağını bilmiyor. Bir diğer kullanıcı kitlesi ise puanlarını ufakta olsa büyükte olsa kullanmadan sıfırlıyor. İşte böyle durumlarda puanlarınızın size maksimum seviyede yardımcı olması için mutlaka puanlarınızın nerede ve ne şekilde kullanacağınızı bilmeniz ve buna miktarına göre alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Puanlarınızı Alışveriş Sitelerinde Kullanabilirsiniz

Puanlarınızı internet sitelerinde kullanabilirsiniz. Bunun sitemiz içerisinde yazdığımız Kredi Kartı Puanları Ile Alışveriş Yapılabilen Siteler başlığına tıklayarak hangi kartın hangi sitede kullanabileceğini öğrenebilirsiniz.

Puanlarınızı Uçak Biletlerinizde Kullanabilirsiniz.

Ancak puanlarınız oldukça miktar olarak düşük ve bunları da kaybetmek istemiyorsanız, uçak bileti için Turna.com adresinden de yararlanabilirsiniz. Turna.com sitesi sayesinde kartınızda bulunan çok küçük ve küsuratlı puanlarınızı ufak bir işlem ile hesabınıza yatırabilir. Alacağınız uçak biletinde bu puanları kullanarak az da olsa indirim yapmış olabilirsiniz.

A101, BİM, LCW’de Puanlarınızı Kullanabilirsiniz

Alışveriş adına kullanmak istiyorsanız BİM, A101 ve LCW kullanımlar için sorun çıkarmıyor. Bunun yanında MİGROS ve Carrefour bazı mağazaları hariç neredeyse tüm mağazalarında puanlarınızı kullanmasına izin veriyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz