Kredi Notu Öğrenme Ücretleri 2019

Her geçen gün yeni standartların geldiği finans sektöründe artık puanlama sistemleri son kullanıcıya kadar yansıtılan bir hal aldı. Haliyle kredi çekiminden, teminat göstermeye, çekten, kredi kartına kadar bir çok finans aracında kredi notu oldukça büyük bir önem taşıdı. Haliyle artık insanlar bu notlara göre işlem yaparken bu notları da yükseltmeye çalışıyor.

Kredi notu öğrenmek artık Findeks sayesinde oldukça basit. Ufak bir üyelik sonrasında yapacağını kredi kartı ile alım sonrasında kredi notunuzu anında öğrenebiliyorsunuz. Peki not ücretleri neler? Kişisel bir kullanıcı iseniz sorgulama karşısında ödeyeceğiniz ücretler nedir?

Bugün not sorgulama işini ülkemizde sadece findeks yapmaktadır. Bu sebeple hedefiniz doğrudan findeks olmalı ve aslında piyasanın fiyat belirleyen kurumu da findeks haline gelmiştir.

2018 yılı itibariyle Findeks ücretleri ise şöyle;

*Kişisel olarak bir defalık bir puan sorgulaması yapacaksanız
8,50 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Yani 1 defalık puan sorgulama 8,50 TL’dir. Ancak BKM Express sitesinden bir üyelik oluşturursanız bu ödemeniz 1,88 TL olarak değişecek ve 1,88 TL ödeyeceksiniz.

Ticari olarak bir puan sorgulaması yapacaksanız.

Ticari üyeliklerde herhangi bir indirim olmamakla beraber yıllık alımlar daha mantıklı ve ekonomik olmaktadır. 6 TL ile başlayıp 27,000 TL’ye kadar giden paketler mevcuttur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz