Şekerbank Bonus Kredi Kartları

Yılların köklü bankalarından biri olan Şekerbank, Bonus alt yapısı ile kredi kartlarını müşterilerin hizmetine sunuyor. Bini aşkın üye firmaları ile rahatça alışverişinizi yapacağınız ve BONUS puan toplayabileceğiniz Bonus altyapısı ile daha da güçlenen Şekerbank, müşterine kolay ödeme imkanı sunuyor.

Şekerbank 63. Yılını kutlayan köklü bankalardan biri olması, özellikle çiftçi müşterilerine yoğunlaşan bir yapısı olması, bu kulvardaki müşterine oldukça güzel imkanlar sunuyor. BONUS alt yapısı ile kendini güçlendiren ve müşterilerine hasat zamanı verdiği kredi, kredi kart ödeme erteleme gibi seçenekleriyle yeni bir anlayış katıyor.

Şekerbank Kredi Kartları;
Şekerbank Bonus Klasik
Şekerbank Bonus Plus
Şekerbank Bonus Premium olarak 3 ayrılmış durumda.

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak dönemsel ve aylık bazda kampanyalar oluşturan banka, çiftçilere yönelik uygun imkanlar sunmaktadır. Ayrıca alt yapısını kullandığı puan sistemi ile %20 ler ile başlayan puanlar kazandırarak yaptığınız alışverişlerden dönüş sağlamanızı da sağlıyor. Ekstra olarak taksit erteleme, ödeme erteleme, nakit avans gibi hizmetlerde sunmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz