3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvuruları

Her geçen gün ihtiyaçlarla birlikte ihtiyaçlara yönelik kampanyalar da ortaya çıkmaktadır. Ekonomik yönden zor günler yaşayan bireyler de bu noktada acil nakit ihtiyaçlarını banka kredileri ile karşılamaktadırlar.Ertelemeli ihtiyaç kredisi; alınmış olan kredinin hemen değil de ötelenerek ödendiği sisteme sahip bir kredidir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Ve Koşulları

Birçok banka ekonomik kalkınma kampanyaları ve pandemi sürecinin normalleşme adımlarını da dikkate alarak yeniden rekabet ortamı yarattılar. Özellikle hem var olan müşterileri elde tutmak hem de daha çok müşteri kazanmak isteyen bankalar, ertelemeli kredi kampanyası ile tekrar gündemde.Gelir durumunuzu beyan eden bir evrak ve kişisel bilgileriniz ile ertelemeli ihtiyaç kredisine siz de başvurabilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş olmak ve kredi notunuzda herhangi bir sıkıntı olmaması gibi durumları göz önüne alan bankaların her biri için daha ayrıntılı koşulları resmi internet sayfalarından öğrenebilirsiniz.Bankaların faiz düzenlemelerini ertelenen 3 ayı da dikkate alarak yaptıklarını da belirtelim ve bazı bankalara gelin birlikte göz atalım.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

Yapı Kredi 60 ay vade imkanı ve 90 gün öteleme ile sizlere kolaylık sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Alt limit 1.000 TL üst limit ise 200.000 TL olarak belirlenen krediden bankaya gitmeden de yararlanabilirsiniz. Bankanın internet adresinden ya da mobil üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz.Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarını ilk taksitinize yansıtan Yapı Kredi, vatandaşların sağlığını da tehlikeye atmadan kredi sürecini uzaktan da yönetebileceklerini belirtmişlerdir.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank, erteleme dahil kredi vadesini 60 ay olarak duyurmuştur. 3 ay ertelemeli kredide faiz oranı bankanın kendi sayfasında yer almaktadır. Kimlik numaranız ile ister bankanın resmi sayfasından başvurunuzu yapın isterseniz de bakanın müşteri değilseniz bizzat bankaya giderek başvuru talebinizi oluşturunuz. Eğer şubeye bizzat gidecekseniz yanınızda kimlik kartınız ve aylık gelirinizi beyan eden resmi bir belge ile gidiniz.3 ay ertelemeli kredide vade en fazla 57 ay olabilir ve ilk ödeme de en fazla 92 gün ertelenebilir diyerek, bankalarla rekabet yarışına Akbank da böylelikle dahil olmuş oldu.

Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

İhtiyaç kredileri kapsamında 3 ay ertelemeli kredi veren bir başka banka da Şekerbank tır. Faiz oranını 0,75 olarak belirleyen ve bu kampanyadan kredi puanı yüksek olanların faydalanabileceğini duyuran banka hakkında daha ayrıntılı bilgileri resmi internet sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Vakıfbank ertelemeli kredi sunma yarışında faiz oranını 0,86 olarak belirlemiştir. 60 aya varan vade imkanı ile esnek ödeme sağlayan Vakıfbank ta artan ya da azalan taksitli ödeme kolaylığı da mevcuttur. Ayrıca aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli gibi kolaylıklar sunan imkanları da resmi sayfalarında belirtmişlerdir.Ertelemeli kredi kampanyasından faydalanmak için SMS ile ya da bizzat şubeye giderek yapılacak olan başvuru ile talebiniz alınmış olacaktır. Uygun koşulları sağladığınız taktirde kredi imkanından yararlanabileceksiniz.

Bayram Kredisi Başvuruları

Bankaların özellikle bayram dönemlerinde sundukları kampanyalardan biri de bayram kredisidir. Bankaların çeşitli şartlar sunarak 3 ay ödemesiz sunduğu bayram kredisinde bankalar, resmi internet sayfalarından duyuru yapmışlardır. Hangi banka nasıl bir imkan sunuyor biz de birkaç örnekle inceleyelim.

ING BANK Bayram Kredisi

Ötelemeli yani ertelemeli ihtiyaç kredisi olarak bayrama özel kampanya yapan bankalardan olan ING, 60 ay vade imkanı ve 0,79 faiz oranı belirleyerek kampanyasını oluşturmuştur.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Müşterilerine kolaylık sunan bir diğer banka da QNB dir. 0,89 faiz oranı ve 60 ay vade imkanı ile bayrama özel ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

İş Bankası Bayram Kredisi

90güne kadar öteleme imkanı ve 60 aya varan vade seçeneği ile İş Bankası da bayram kredisi veren bankalardandır. Geri ödeme faiz oranı 0,96 dan başlayan İş Bank hakkında daha ayrıntılı bilgiye remi internet sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunurken lütfen şubeye bireysel olarak şahsen başvurunuz. Herhangi bir aracı ve komisyoncu kullanmayınız. Sitemiz üzerinden herhangi bir başvuru ve kişisel bilgi talebi bulunmamaktadır. Sitemiz sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz