Total’den 75 TL Yakıt Al 50 TL Öde

Total, BKM express ile yaptığı anlaşma ile müşterine harika bir deneyim sunmaya devam ediyor. Total’in uyumlu istasyonların alacağınız 75 TL’lik lpg hariç benzin/mazot alımlarında 50 TL ödeme yapılıyor.

Benzinin oldukça yüksek rakamlara ulaşması, insanları daha çok kampanya ile alımlara itiyoruz. Özellikle kredi kartlarının yaptığı belirli bir ödeme limiti sonrasında verilen hediye puan ve yakıtlar gibi.

Şubat ayı başında başlayan kampanyanın çok istek alması üzerine 31 mart 2017 tarihine kadar uzatılan 75 TL al 50 TL öde kampanyası son hızıyla devam ediyor. BKM Express ile Total Türkiye’nin yaptığı bir kampanya ile, 75 TL lik alımlarda mobil ödeme ile 50 TL ödeme yapılıyor.

Kampanya’dan nasıl yararlanacağım?

1. Adım Total’den Kart Almak ve Total Uygulamasını Telefona yüklemek..

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Total Club Card’ınız ve BKM Express hesabınızın olması gerekmektedir. Total Club Card’ınızı en yakın Total istasyonundan alıp, alım esnasında telefon numaranızı ev doğum yılınızı tanıtın. Daha sonrasında Android ve Ios telefonunuza Total Club uygulamasını yükleyin. Uygulamaya kart bilgi ve şifrenizi girin. Mobil ödeme seçeneğinden Plakalar kısmına giriyoruz. Buraya aracımızın plakasını yazıyoruz. İşin Total kısmı burada bitiyor.

2. BKM Express’den Hesap Açmak

Sıra BKM Express hesap açmada. Öncelikle www.bkmexpress.com.tr sitesine girerek kayıt oluyoruz. Kayıt olurken kredi kartımızı da ekliyoruz.

Şimdi Sıra Yakıt Alımında..

İşin en eğlenceli yanı başlıyor. Öncelikle 75 tl lik yakıtı 50 tl olarak alırken mobil ödeme yapıyoruz. Yani arabadan inmeden telefon üzerinden kredi kartı yardımında.. Mobil ödeme ile alım yapabilmek için uygun Total istasyonlarını buradaki adresten kontrol ediyoruz. Çünkü her Total istasyonu mobil ödemeye açık olmuyor. Uygun istasyonu seçtikten sonra Total istasyonuna gidip benzin/mazot pompalarının olduğu yere yanaşıp, görevliye mobil ödeme ile ödeme yapacağımızı ve 75 TL alım yapacağımızı söylüyoruz.

Görevli 75 TL’lik benzini depoya vermeye başladığında Mobil ödemeler kısmında, Dolum Yapılıyor seçeneği beliriyoruz. Dolum bittikten sonra bize ödeme ekranı açılıyor. Ödeme ekranında 50 TL BKM EXPRESS ile öde seçeneğini açılıyor. Buraya tıklayarak BKM Express’den açtığımız üyeliği giriyoruz. Mail adresi ve şifremizi girdikten sonra öde diyoruz. Telefonumuza 3D ödeme ile ilgili ödeme şifresi geliyor. Bunu da yazdıktan sonra 75 TL’lik benzini/mazotu 50 TL’ye ödüyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz