Visa Maximiles Select’e Sabiha Gökçen LGM Lounge İndirimi

Çok sık seyahat eden biriyseniz ve genellikle Lounge kısımlarını kullanıyorsanız, bu teklif sizin için oldukça mantıklı. İstanbul Sabiha Gökçen kaynaklı veya aktarmalı uçuşlarınız için Lounge kullanarak seyahatinizi daha konforlu ve sorunsuz geçirebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanını kullananlar için büyük bir fırsat daha. VISA Maximiles Select kartı olanlar bu havaalanından %50 indirimli giriş yaparak seyahetlerine keyifli bir şekilde devam ediyorlar.

Visa Maximiles Select’e Sabiha Gökçen LGM Lounge İndirimi Kampanya Detayları:

 1. LGM Lounge kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya LGM Havalimanı İşletmeleri Ticaret ve Turizm A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 2. Visa Maximiles Select’ler için geçerli kampanyadır.
 3. ISG İç Hatlar ve Dış Hatlar CIP Lounge alan girişlerinde ödenen hizmet bedelini Visa Maximiles Select ile ödeyenlerden %50 indirim uygulanacaktır. Güncel cari hizmet bedelleri ise iç hatlar lounge için 50 tl (kdv dahil) dış hatlar için 60 tl’dir. Bu kapsamda iç hatlar lounge 25 tl dış hatlar loung 30 tl olacaktır.
 4. Ödeme yapan birey yanında 6 yaşına kadar tüm çocuklardan ücret alınmayacaktır.
 5. Visa Maximiles Select sahipleri yine ödeme yaptıktan sonra aynı kampanyadan yanında bulunan 1 kişi(kendisi hariç) yararlanabiliyor.
 6. Bu hizmet sadece lounge alan girişinde bulunan ödeme cihazlarında geçerlidir. Herhangi bir mobil uygulama veya hizmet alma apartında geçerli değildir.
 7. Yine bu kapsamda üçüncü kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar. Herhangi bir şekilde promosyon veya ticari amaçlı kullanamazlar. Bu tip durumların tespiti halinde LGM, kampanyayı uygulamama hakkına sahiptir.
 8. Kampanya lounge alanlarına uygulanan başka bir promosyon,kampanya ve indirimle birleştirilemez.
 9. Katılımcıların kayıt için verdikleri bilgiler, tanıtım promosyon ve bilgilendirme için kullanacaktır. Bu tip bilgilendirmelere katılmak istemeyen katılımcı ps@sgia.aero ‘ya mail atmaları yeterli olacaktır.
 10. Kampanya dahilinde herhangi bir üst sınır bulunmamaktadır.
 11. Bu kampanyanya paraya çevrilemez, devredilemez.
 12. Sorularınız için ps@sgia.aero adresini kullanmalısınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz