Ertelemeli Kredi Başvurusu

Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvuruları

Her geçen gün ihtiyaçlarla birlikte ihtiyaçlara yönelik kampanyalar da ortaya çıkmaktadır. Ekonomik yönden zor günler yaşayan bireyler de bu noktada acil nakit ihtiyaçlarını banka kredileri ile karşılamaktadırlar.Ertelemeli ihtiyaç kredisi; alınmış olan kredinin hemen değil de ötelenerek ödendiği sisteme sahip bir kredidir.

Ertelemeli Kredi Ve Koşulları

Birçok banka ekonomik kalkınma kampanyaları ve pandemi sürecinin normalleşme adımlarını da dikkate alarak yeniden rekabet ortamı yarattılar. Özellikle hem var olan müşterileri elde tutmak hem de daha çok müşteri kazanmak isteyen bankalar, ertelemeli kredi kampanyası ile tekrar gündemde.Gelir durumunuzu beyan eden bir evrak ve kişisel bilgileriniz ile ertelemeli ihtiyaç kredisine siz de başvurabilirsiniz.

PTT KREDİ – KEFİLSİZ KREDİ BAŞVURUSU

18 yaşını doldurmuş olmak ve kredi notunuzda herhangi bir sıkıntı olmaması gibi durumları göz önüne alan bankaların her biri için daha ayrıntılı koşulları resmi internet sayfalarından öğrenebilirsiniz.Bankaların faiz düzenlemelerini ertelenen 3 ayı da dikkate alarak yaptıklarını da belirtelim ve bazı bankalara gelin birlikte göz atalım.

Yapı Kredi Ertelemeli Kredi

Yapı Kredi 60 ay vade imkanı ve 90 gün öteleme ile sizlere kolaylık sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Alt limit 1.000 TL üst limit ise 200.000 TL olarak belirlenen krediden bankaya gitmeden de yararlanabilirsiniz. Bankanın internet adresinden ya da mobil üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz.Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarını ilk taksitinize yansıtan Yapı Kredi, vatandaşların sağlığını da tehlikeye atmadan kredi sürecini uzaktan da yönetebileceklerini belirtmişlerdir.

Akbank Ertelemeli Kredi

Akbank, erteleme dahil kredi vadesini 60 ay olarak duyurmuştur. 3 ay ertelemeli kredide faiz oranı bankanın kendi sayfasında yer almaktadır. Kimlik numaranız ile ister bankanın resmi sayfasından başvurunuzu yapın isterseniz de bakanın müşteri değilseniz bizzat bankaya giderek başvuru talebinizi oluşturunuz. Eğer şubeye bizzat gidecekseniz yanınızda kimlik kartınız ve aylık gelirinizi beyan eden resmi bir belge ile gidiniz.3 ay ertelemeli kredide vade en fazla 57 ay olabilir ve ilk ödeme de en fazla 92 gün ertelenebilir diyerek, bankalarla rekabet yarışına Akbank da böylelikle dahil olmuş oldu.

Alternatif Bank Ertelemeli Kredi

Alternatif Bank yapmış olduğu kampanya ile ertelemeli kredi veren bankalar arasına adını yazdırmıştır. Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlara alternatif sunan banka musterılerıne taksit ve erteleme konularında kolaylık saglamaktadır.

TEB Ertelemeli Kredi

TEB Bankası mevcut kredi çeken müşterileri için hali hazırdaki kredilerini erteleme imkanı vererek kampanyaları kaçıran müşterilerine ödeme konusunda kolaylık sağlamaktadır. Bu şekilde yapmış olduğu kampanya ile kredi kullanan vatandaşlar bankaya başvurarak kredilerinin ertelenmesini talep edebileceklerdir.

Garanti Bankası Ertelemeli Kredi

Garanti Bankası esnaf ve kobiler için yapmış olduğu kredi kampanyası ile virüs sebebiyle zor günler geçiren esnaf ve kobilere 48 ay vade imkanı ve üç ay erteleme olanağı sunarak esnaf ve kobilere bir nevi destek olmaktadır.

Kredi başvurusunda bulunurken lütfen şubeye bireysel olarak şahsen başvurunuz. Herhangi bir aracı ve komisyoncu kullanmayınız. Sitemiz üzerinden herhangi bir başvuru ve kişisel bilgi talebi bulunmamaktadır. Sitemiz sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.